Bieżące atrakcje

2016-06-27 04:11:16 | Test

Atrakcje w Kaliszu

Turyści oraz mieszkańcy najstarszego miasta w Polsce nie będą się nudzić, ponieważ cały czas dzieje się w Kaliszu wiele ciekawych imprez. Harmonogram znajdziesz pod linkiem: www.calisia.pl

Aquapark w Kaliszu

Jeżeli przyjeżdżacie na dłużej i macie już zapewniony nocleg w Kaliszu, koniecznie udajcie się do naszego nowego parku wodnego, który szczególnie w sezonie robi ogromne wrażenie. Warto zakupić bilet na część zarówno otwartą, jak i zamkniętą, gdzie możemy skorzystać z wielu zjeżdżalni oraz spędzić czas w jednym z wielu rekreacyjnych miejsc. Możemy tam nie tylko odpocząć w jakuzi, zrelaksować się w saunie, ale też rozerwać się na zjeżdżalni, a po wyjściu z wody umilić sobie czas grą w koszykówkę. 

Koncerty w Kaliszu

Miasto Kalisz słynie też z wielu wydarzeń kulturowych, a przede wszystkim z koncertów. Jeśli przybywasz do naszego miasta - koniecznie sprawdź, czy na jednym z naszych obiektów nie odbywa się jakiś koncert. Często możemy rozerwać się przy muzyce popularnej, ale również udać się do Filcharmonii Kaliskiej czy posłuchać rapu w jednym z kaliskich klubów. 

Galerie Handlowe

W Kaliszu mamy wiele galerii handlowych do których możemy udać się po większe zakupy. Ten rodzaj atrakcji kojarzony jest raczej z filmów, ale coraz więcej osób przy wyjeździe do większego miasta zwraca ogromną uwagę właśnie na ten element. Zobaczyć można Galerię Amber w której możemy udać się na film do Kina Helios, a także do galerii Tęcza, w której filmy obejrzymy w Cinema 3D! Dodatkowo można udać się do pasażu handlowego przy Galerii Kalisz.